Jak zamawiać?

image9.jpegZamówienia mebli dostępnych na stronie logo_txt w zakładce meble oraz wszelkie pytania dotyczące wystawianych przedmiotów prosimy kierować na adres e-mali biuro@atelierbergere.pl podając numer referencyjny przedmiotu.

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny +48 602284446  bądź e-mail na adres: biuro@atelierbergere.pl w celu potwierdzenia dostępności oferowanego przez nas towaru z uwagi na indywidualną sprzedaż w naszym salonie. Możliwość obejrzenia mebli tylko po wcześniejszym umówieniu planowanej wizyty. Nasze meble poddajemy gruntownej renowacji, jednakże z uwagi na ich wiekowość i możliwość rozsychania się drewna na konstrukcje drewniane mebli antycznych nie udzielamy gwarancji. Wszystkie Meble oferowane do sprzedaży malowane są ręcznie, dlatego też nie ma dwóch identycznych przedmiotów a kolory mogą się nieznacznie różnić przy domawianiu mebli w późniejszym terminie.

Wpłat należy dokonywać przelewem lub gotówką przy osobistym odbiorze mebli. Nie przesyłamy towaru za pobraniem. Preferowany osobisty odbiór mebli. Istnieje możliwość wysyłki mebli za pośrednictwem wskazanej firmy kurierskiej wyłącznie na odpowiedzialność i za zgodą Klienta. Możliwość dowozu mebli na terenie Polski własnym transportem – dotyczy zamówień na kwotę powyżej 10 000 zł.

Jeżeli są Państwo zainteresowani sprowadzeniem konkretnych mebli na zamówienie dołożymy wszelkich starań by sprostać tym oczekiwaniom. Po wpłacie wymaganej zaliczki w wysokości 50% wartości gotowych mebli realizujemy zamówienie. Czas oczekiwania na gotowy towar wynosi od 2 do 8 tygodni.

Zapraszamy

Dane do przelewu:

87 1140 2004 0000 3802 7662 4460

MKS Atelier Bergére
Choroszcz 16-070
ul. Zastawie I 16 a